RezerwacjeZaplanuj swój pobyt w Warszawie – Rezerwacja noclegu

Rezerwacje

Zapraszamy Państwa do dokonywania rezerwacji noclegów na warszawskich Bielanach w atrakcyjnym dla Was terminie. Zachęcamy przy tym do wcześniejszego zaplanowania swojego pobytu w stolicy Polski, a w tym rezerwację interesującego Państwa pokoju w naszym obiekcie z odpowiednim wyprzedzeniem.

Stolica nieustannie przyciąga do siebie nowych Gości

Warszawa jako stolica Polski przyciąga wielu Gości, również tych z zagranicy, którzy przyjeżdżają tu zarówno w celach turystycznych, jak i zawodowych. Swoje siedziby ma tu wiele instytucji i firm oraz jednostki władzy centralnej i samorządowej. Od niedawna w Warszawie swoją siedzibę ma również agencja rządowa Frontex, która została przeniesiona tutaj z Londynu. Stolica może pochwalić się też bogatą ofertą rozrywkową i kulturalną skierowaną do osób w różnym wieku i o różnych zainteresowaniach. Takich kultowych miejsc w Warszawie, jak Pałac Kultury i Nauki, Łazienki Królewskie, Stare Miasto, PGE Narodowy, Wilanów czy Centrum Nauki Kopernik nie trzeba nikomu przedstawiać, a to tylko wybrane punkty z długiej listy miejsc wartych odwiedzenia i zobaczenia w tym mieście.

Noclegi na kilkudniowy, jak i dłuższy pobyt

Zarówno przy kilkudniowym, jak i dłuższym pobycie w stolicy jedną z ważniejszych kwestii organizacyjnych jest znalezienie wygodnych i niedrogich noclegów w dobrej lokalizacji. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Klientów, stworzyliśmy obiekt WAWABED Bed&Breakfast. Jeśli interesuje Was obiekt hotelowy na warszawskim Żoliborzu nie mogliście trafić lepiej. Bezpośrednie sąsiedztwo tej pięknej i zielonej dzielnicy Warszawy sprawia, że z WAWABED można tam dotrzeć w zaledwie kilka minut.

Jesteśmy pewni, że będą się Państwu czuć u nas jak u siebie w domu i chętnie polecicie nas również swojej rodzinie i przyjaciołom. Zapraszamy do WAWABED w Warszawie!

 Tu możesz bezpośrednio zarezerwować.

 

 

book now pl