Pokoje Noclegi na warszawskich Bielanach – nasza oferta

Home > Pokoje

Pokoje

Jeżeli poszukujesz noclegu na warszawskich Bielanach, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Gościom proponujemy zakwaterowanie w przestronnych pokojach z widokiem na miasto. Pokoje utrzymane są w eleganckim designie, wszystkie posiadają komfortowe wyposażenie. W każdym z nich znajduje się płaski telewizor LCD. Nasi gościa mają do dyspozycji własne łazienki z dużą, wygodną wanną.

Noclegi w WawaBed na warszawskich Bielanach to idealne rozwiązanie dla osób przyjeżdżających na konferencje, szkolenia czy delegacje. W celu stworzenia maksymalnie komfortowych dla gości warunków zaproponowaliśmy dogodne godziny rozpoczęcia i zakończenia doby hotelowej. Na życzenie klienta możemy zaproponować także budzenie.

WawaBed jest miejscem bardzo kameralnym. Można tu więc odpocząć od zgiełku miasta i spędzić miło czas. Dlatego zapraszamy do nas również osoby, które poszukują spokojnego, klimatycznego noclegu na warszawskich Bielanach, które będzie przy okazji również idealnym miejscem wypadowym do zwiedzania miasta. Jeżeli więc planujesz weekendowy wypad do stolicy, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegów w WAWABED, na pięknym, zielonym Żoliborzu w Warszawie.

Przygotowaliśmy dla Państwa trzynaście komfortowych, przestronnych pokoi: z czego 12 to pokoje 2-osobowe oraz 1 pokój 1-osobowy. Niektóre pokoje mają dostęp do tarasów, z których rozciąga się ładny widok na okolicę i na Warszawę. Niepowtarzalną aranżację i estetykę pokojów, dopracowaną w każdym detalu doceniają Goście przyjeżdżający do stolicy w różnych celach. Pokoje posiadają luksusowe łazienki, również starannie zaplanowane i urządzone.

Nowoczesne wyposażenie i estetyczna aranżacja

Oprócz komfortowych noclegów oferujemy również pyszne śniadania przygotowywane zawsze ze świeżych i zdrowych składników. Wyjątkową atmosferę obiektu tworzy niepowtarzalny wystrój pokoi.

Tarasy w WAWABED są klimatycznym miejscem, sprzyjającym błogiemu relaksowi wśród zieleni.

Zapewniamy, że pobyt u nas upłynie Państwu w przyjemnej atmosferze i będziecie zadowoleni zarówno z jakości noclegów w obiekcie, jak i standardu obsługi. Każdy Gość przybywający do WAWABED może oczekiwać wyjątkowego traktowania oraz doskonałego wyposażenia, zapewnienia prywatności, czystych pokoi, pysznych posiłków oraz indywidualnego podejścia.

Pyszne posiłki na życzenie gości

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych gości. Zależy nam na ich bezpieczeństwie, dlatego nie tylko regularnie dezynfekujemy oraz ozonujemy pomieszczenia, ale także dostarczamy posiłki zgodnie z reżimem sanitarnym, według indywidualnych preferencji gości. Wszyscy, którzy zdecydują się na nocleg ze śniadaniem, mogą liczyć na świeże i pyszne danie, które zostanie im dostarczone o wyznaczonej porze, tak aby bez trudu goście mogli zdążyć na zajęcia czy szkolenie. Dla nas liczy się również świeżość produktów, z których przygotowujemy jedzenie, stawiając na zdrowe, zróżnicowane i odpowiednio zrównoważone posiłki.

Kameralna przestrzeń dla wymagających

W dobie pandemii koronawirusa ważne są drobne szczegóły. Dbamy o przestrzeganie reżimu sanitarnego, dopracowując każdy, nawet najmniejszy szczegół naszej działalności, ponieważ zależy nam na zdrowiu naszych gości, dlatego przestrzegamy wszelkich zaleceń sanitarnych, również względem naszego personelu. Tak kameralne grono to gwarancja zachowania niezbędnego dystansu społecznego, a jest to bardzo ważne w czasach pandemicznych. Małym obiektom, takim jak nasz, znacznie łatwiej jest stosować się do restrykcji. Co ważne, nasza obsługa nie wchodzi do pokoi gości, bez ich wyraźnej prośby. Gwarantujemy prywatność, a pomiędzy kwaterowaniem gości w konkretnym pokoju tak organizujemy pracę, aby mieć czas na jego właściwą dezynfekcję, w tym również ozonowanie.

 Tu możesz bezpośrednio zarezerwować.