Pokoje Pokoje z osobowością

Pokoje

WAWABED zapewnia państwu komfortowy pobyt w stylowych wnętrzach w jednej z najpiękniejszych dzielnic Warszawy.

W WAWABED w chwili obecnej do państwa dyspozycji jest 8 pokoi (6 pokoi dwuosobowych oraz dwa pokoje jednoosobowe). Większość pokoi ma dostęp do jednego z trzech dużych tarasów na których w słoneczne dni można usiąść i zrelaksować się. Pokoje są widne i przestronne. Każdy pokój ma niepowtarzalny charakter. Stylowi wnętrza podporządkowane jest całe wyposażenie pokoi, koloryt, dodatki, jak również luksusowa łazienka zaprojektowana wraz z aranżacją pokoju.

Świeże i zdrowe śniadanie serwowane jest w stylowym salonie z kominkiem, piękna biblioteką i tarasem na którym można jeść w ciepłe dni. Salon to również przyjemne miejsce na spotkane, odpoczynek lub lekturę.

W letnie dni odpoczynek na słonecznym lub zacienionym tarasie wśród kwiatów i roślin na pewno korzystnie wpłynie na dobre samopoczucie.

Pobyt u nas pozwala przyjemnie spędzić czas w Warszawie rozkoszując się urokiem tego wyjątkowego miejsca.

Staramy się żeby nasi goście czuli się wyjątkowo. Dlatego położyliśmy szczególny nacisk na wysoki standard wyposażenia, zapewnienie prywatności, czystość, indywidualne podejście oraz smaczne, niestandardowe śniadania.

 Tu możesz bezpośrednio zarezerwować.