Nocleg Warszawa Marymont

Nocleg Warszawa Marymont

Interesują Cię noclegi w Warszawie na Marymoncie? Kompleks osiedli mieszkaniowych Marymont-Ruda i Marymont-Kaskada zajmuje południowo-wschodnią część Bielan. WAWABED znajduje się na ul. Raduńskiej 7 na Bielanach, dlatego do Marymontu dotrzesz od nas na piechotę zaledwie w ciągu kilku minut! Spacer do słynnej Hali Marymonckiej, określanej jako handlowe zagłębie Żoliborza, zajmie Ci zaś około 20 minut. Tyle samo czasu potrzebujesz na dotarcie do Kępy Potockiej, urokliwego parku zlokalizowanego na terenie Marymontu-Rudy. Jeśli wybierzesz się tam samochodem – na dojazd przeznaczysz maksymalnie 5 minut. Lokalizacja naszego obiektu jest bardzo atrakcyjna – zarówno pod względem dużej ilości zieleni, urokliwego klimatu dzielnicy, jak i bliskości do Starówki. Dojazd samochodem do tej części miasta zajmie Ci najwyżej około 15 minut.

Elegancki hotel na Marymoncie w Warszawie

Jeśli zależy Ci na pobycie w stylowym hotelu na Marymoncie w Warszawie, WAWABED będzie świetnym wyborem. Pokoje urządziliśmy w stylu hotelu butikowego – zatem możesz mieć pewność, że każdy z nich ma swój indywidualny, wyjątkowy design. Wszystkie natomiast łączy elegancja i dbałość o każdy szczegół aranżacji. Naszym Gościom zapewniamy wysoki standard pobytu oraz kameralną i spokojną atmosferę w pędzącym, wielkim mieście. Dla nas liczy się przede wszystkim jakość, dlatego znajdziesz u nas 13 komfortowych pokoi, które urządziliśmy na tyle różnorodnie, by zaspokoić rozmaite oczekiwania Gości. Do dyspozycji mamy także pokój 1-osobowy. Jeśli marzy Ci się odpoczynek na świeżym powietrzu, ale bez wychodzenia z pokoju – np. z ulubioną książką albo przy lampce wina – zachęcamy do rezerwacji pokoju z tarasem.

Warto wspomnieć, że ze względu na dogodną lokalizację odwiedzają nas również osoby zainteresowane noclegami w Warszawie na Żoliborzu. Osiedle Marymont-Potok należy do północnego Żoliborza i znajduje się tylko 6 minut drogi samochodem od nas. Z najbliższej stacji stołecznego metra na Marymoncie dostaniesz się do naszego obiektu na piechotę w niecałe 15 minut! Niedaleko tej stacji znajduje się uroczy Park Kaskada, którego nazwa pochodzi od pięknego wodospadu, będącego jego wizytówką. Mimo że Marymont pod względem administracyjnym należy do Bielan i Żoliborza, dawno temu stanowił odrębną miejscowość, dlatego ma swój własny klimat. Jeśli więc marzą Ci się klimatyczne noclegi w Warszawie na Marymoncie – serdecznie zapraszamy!

 Tu możesz bezpośrednio zarezerwować.

 

 

rezerwacja napis