Nocleg Warszawa Bielany

Nocleg Warszawa Bielany

WAWABED oferuje komfortowe noclegi w Warszawie na Bielanach. Nasz obiekt znajduje się w cichej okolicy, na ul. Raduńskiej 7. Jest oddalony od Rezerwatu Przyrody – Lasu Bielańskiego – zaledwie o 450 m. Nieopodal, bo około 500 m od nas, znajduje się również Park Harcerskiej Poczty Polowej Powstania Warszawskiego. WAWABED to godny reprezentant Bielan – dzielnicy, która słynie zarówno z soczystej zieleni oraz spokoju, jak i urokliwych uliczek, a także klimatycznych kafejek. Niecałe 10 minut drogi samochodem od nas znajduje się Plac Konfederacji, który wygląda jak mały park sąsiadujący z kamienicami i pozwala na relaks nawet w samym centrum stolicy. Stawy Brustmana, do których dotrzesz w podobnym czasie, to kolejne miejsce w okolicy, w którym poczujesz bliskość natury, wyłaniającą się niepostrzeżenie spośród okolicznych zabudowań. WAWABED oferuje nocleg w Warszawie na Bielanach, który jest inny niż wszystkie!

Tani nocleg w Warszawie na Bielanach

Cieszymy się, że oferowany przez nas taninocleg w Warszawie na Bielanach jest dla naszych Gości czymś więcej niż tylko zakwaterowaniem na czas pobytu w stolicy. Cenią sobie oni przede wszystkim atrakcyjną i zaciszną lokalizację w środku tak wielkiego miasta oraz bliskość do jego centrum. Dojazd samochodem do Rynku Starego Miasta w Warszawie, podobnie jak do Pałacu Kultury i Nauki, zajmie Ci zaledwie 15 minut! Do Łazienek Królewskich dotrzesz zaś w przeciągu 20-25 minut. A jeśli poszukujesz noclegów w Warszawie na Marymoncie WAWABED również będzie strzałem w dziesiątkę! Osiedla Marymont-Ruda i Marymont-Kaskada znajdują się południowo-wschodniej części Bielan, do której dotrzesz spacerem już w kilka minut. Dogodna lokalizacja to nie jedyny atut noclegów w Warszawie na Bielanach, które oferujemy. Zapewniamy atrakcyjne ceny noclegów w wyjątkowo klimatycznych i przytulnych pokojach.

Nocleg ze śniadaniem w Warszawie na Bielanach

W WAWABED możesz liczyć na nocleg ze śniadaniem w Warszawie na Bielanach. Serwujemy śniadania kontynentalne i wegetariańskie, w formie bufetu. Dzięki temu zaczniesz każdy dzień dokładnie od takiego posiłku i takiej wielkości porcji, na które będziesz mieć najbardziej ochotę. Poznasz u nas smak wyśmienitego pieczywa, do którego podajemy m.in. ser żółty, krojone wędliny, a także słodkie dodatki w postaci konfitury, dżemu oraz miodu. W wersji na ciepło oferujemy np. jajecznicę, którą chętnie przyrządzimy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Goście mogą spożywać śniadania w naszej jadalni lub zamawiać je do pokoju o wyznaczonych godzinach. W porze letniej istnieje możliwość zjedzenia śniadania na naszym tarasie. WAWABED to nocleg ze śniadaniem w Warszawie na Bielanach, który spełni Twoje oczekiwania i zachęci do ponownych odwiedzin naszego obiektu.

Kameralny hotel na Bielanach w Warszawie

Działamy jako kameralny hotel na Bielanach w Warszawie. Zależy nam na tym, aby nasi Goście odpoczęli u nas w pełni po całym dniu, w którym z pewnością nie brakuje wyzwań oraz atrakcji towarzyszących pobytowi w stolicy. Wiemy, jak ważna jest równowaga, dlatego jeśli zależy Ci na hotelu w Warszawie na Bielanach, w którymzregenerujesz siłyi obudzisz się z nową energią do działania – serdecznie zapraszamy do WAWABED. Znajdujemy się w spokojnej okolicy wielkiego miasta i dbamy o to, aby nasi Goście odczuwali też spokój w naszym obiekcie. Stronimy od hałasu, dlatego nie organizujemy imprez firmowych, wieczorów panieńskich czy kawalerskich. Niezależnie od tego, czy chcesz dobrze się wyspać, czy po prostu wyciszyć wieczorem po aktywnie spędzonym dniu – gwarantujemy, że u nas na pewno Ci się to uda!

Wygodne pokoje do wynajęcia w Warszawie na Bielanach

Z oferowanych przez nas pokoi do wynajęcia w Warszawie na Bielanach korzystają m.in. Goście, którym zależy na noclegu niedaleko Szpitala Bielańskiego. Znajduje się on tylko 2,2 km od naszego obiektu, które pokonasz samochodem w około 6 minut. Spacer malowniczymi ulicami dzielnicy zajmie Ci zaś maksymalnie 30 minut. Warto dodać, że WAWABED sąsiaduje także z pięknym Parkiem Kępa Potocka, który należy do Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Obszar ten określany jest także systemem ekologicznej osłony miasta, gdyż zapewnia mieszkańcom równowagę ekologiczną między obszarami zurbanizowanymi a biologicznie czynnymi. Park znajduje się w odległości 1,9 km od hotelu – dojazd samochodem zajmie Ci około 5 minut, zaś piesza wycieczka 20 minut. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji naszych pokoi do wynajęcia w Warszawie na Bielanach!

 Tu możesz bezpośrednio zarezerwować.

 

 

rezerwacja napis