Lokalizacja Obiekt na Bielanach blisko Starówki

Home > Lokalizacja

Lokalizacja

Obiekt WAWABED jest położony w zielonej, spokojnej dzielnicy Bielany na północ od Starówki i w pobliżu Żoliborza. W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rezerwat Las Bielański i piękny park Kępa Potocka.

Transport

Do centrum Warszawy można od nas dojechać środkami komunikacji miejskiej. Na sąsiedniej ulicy (ok. 150 m) kursują autobusy. Niedaleko jest też do stacji metra i przystanku tramwajowego. Koszt dojazdu do centrum taksówką to ok. 30 złoty. Na Stare Miasto można też wybrać się pieszo (ok. 40 min).

Szczegóły połączeń do najważniejszych miejsc w Warszawie znajdą Państwo obok, na naszych specjalnie przygotowanych dla Was mapach.

Okolice

Goście wybierają pobyt u nas nie tylko z uwagi na fakt, że jest blisko centrum miasta i Starówki, ale również innych istotnych instytucji i miejsc w Warszawie takich jak:

• Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO
• Szpital Bielański
• Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMPK)
• Innogy Stoen
• SAS Instytut Polska
• Centrum Szkoleniowe Hektor
• Centrum Medyczne Mavit.

Czemu warto nas wybrać?

Na uwagę zwraca nasze dogodne połączenie z Bielanami oraz Centrum, ale korzystając z pobliskiego metra, autobusu czy tramwaju bez problemu dojadą Państwo również w inne dzielnice i części stolicy. Osoby, które przyjeżdżają do Warszawy po raz pierwszy, możemy zapewnić, że trudno będzie im znaleźć ofertę noclegów w tak dobrej lokalizacji i konkurencyjnej cenie. Co prawda oferta hotelów w Warszawie jest bogata, ale nie każdemu przyjezdnemu dostępny budżet pozwala na to, by zatrzymać się w luksusowym obiekcie z wysokimi cenami noclegów.

Zapraszamy do nas zarówno tych Gości, którzy regularnie odwiedzają stolicę, jak i tych, którzy przyjeżdżają tu okazjonalnie np. na różnego rodzaju targi, konferencje czy wydarzenia kulturalne lub koncerty. Oczywiście zawsze mile widziani są u nas turyści – dla nich atutem naszego obiektu powinien być fakt, że jest stąd blisko Starówki oraz terenów zielonych.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Warszawa

Okolica

 Tu możesz bezpośrednio zarezerwować.