LokalizacjaObiekt na Bielanach blisko Starówki

Home > Lokalizacja

Obiekt WAWABED jest położony w zielonej, spokojnej dzielnicy Bielany na północ od Starówki i w pobliżu Żoliborza. W naszym bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rezerwat Las Bielański i piękny park Kępa Potocka

Transport

Do centrum Warszawy można od nas dojechać środkami komunikacji miejskiej. Na sąsiedniej ulicy (ok. 150 m) kursują autobusy. Niedaleko jest też do stacji metra i przystanku tramwajowego. Koszt dojazdu do centrum taksówką to ok. 30 złoty. Na Stare Miasto można też wybrać się pieszo (ok. 40 min). Szczegóły połączeń do najważniejszych miejsc w Warszawie znajdą Państwo obok, na naszych specjalnie przygotowanych dla Was mapach.

Okolica

Goście wybierają pobyt u nas nie tylko z uwagi na fakt, że jest blisko centrum miasta i Starówki, ale również innych istotnych instytucji i miejsc w Warszawie takich jak:

  • Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO,
  • Szpital Bielański,
  • Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego (CMPK),
  • Innogy Stoen,
  • SAS Instytut Polska,
  • Centrum Szkoleniowe Hector,
  • Centrum Medyczne Mavit,
  • Akademia Wychowania Fizycznego – testy sprawnościowe dla Frontex.

Czemu warto nas wybrać?

Nasz obiekt hotelowego to doskonały wybór dla Gości z kilku istotnych powodów. Przede wszystkim uwagę odwiedzających Warszawę powinien zwrócić fakt doskonałego połączenia naszego obiektu z niemal każdą częścią miasta. Bez względu na to czy szukają Państwo noclegu w okolicach Global Expo, Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego czy są Państwo pracownikami SAS Instytut Polska lub Innogy Stoen na ulicy Rudzkiej wybór naszego obiektu pozwoli Wam na szybki dojazd do każdego z tych miejsc. Bliskość Szpitala Bielańskiego oraz Centrum Medycznego Mavit sprawia, że z naszej oferty korzystają również Goście przybywający do Warszawy w celach medycznych. Dodatkowo, bliskość Akademii Wychowania Fizycznego (AWF) i bezpośrednie połączenie autobusowe z siedzibą Frontex, sprawia, że jest to idealna baza noclegowa dla kandydatów i pracowników Frontex z całej Europy.

Dlaczego pobyt w WawaBed jest bezpieczny w czasie epidemii COVID-19?

WawaBed jest niedużym obiektem, co pozwala zachować dystans społeczny i wszelkie zalecenia sanitarne chroniące Gości w czasie epidemii. Powierzchnie wspólne są na bieżąco dezynfekowanie. Pokoje są dezynfekowane i ozonowane po każdym wyjeździe Gości. Dla naszych Gości przygotowujemy indywidualnie wg. złożonego zamówienia śniadania serwowane w sali śniadaniowej z zachowaniem odległości. Personel obsługuje Gości w maseczkach. Środki dezynfekcyjne są dostępne przy wejściu, a maseczki można nabyć w recepcji.

Dogodna lokalizacja połączona z atrakcyjną ceną noclegu

Jeżeli planują Państwo swoją podróż do Warszawy po raz pierwszy, możemy zapewnić Was, że trudno będzie Wam znaleźć ofertę noclegów w tak dobrej lokalizacji i konkurencyjnej cenie. Co prawda oferta hotelów w stolicy naszego kraju jest bogata, ale nie każdemu przyjezdnemu dostępny budżet pozwala na to, by zatrzymać się w luksusowym obiekcie z wysokimi cenami noclegów.

Zapraszamy do rezerwacji noclegów na warszawskim Żoliborzu zarówno tych Gości, którzy regularnie odwiedzają stolicę, jak i tych, którzy przyjeżdżają tu okazjonalnie, np. na różnego rodzaju targi, konferencje czy wydarzenia kulturalne lub koncerty. Oczywiście zawsze mile widziani są u nas turyści – dla nich atutem naszego obiektu powinien być fakt, że jest stąd blisko Starówki oraz terenów zielonych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Warszawa

map warsaw

Okolica

map neighbourhood

 Tu możesz bezpośrednio zarezerwować.

 

 

book now pl